Contactaţi-ne

00421 55 786 04 37

Disponibilitate: Luni - Joi 8:30 la 17:30
Vineri 8:30 la 16:30
Stimate client,
Îți aducem la cunoștință faptul că firma noastră nu este inființată din punct de vedere juridic în România. Toate produsele comercializate se facturează și se livrează de la sediul central din Kosice, Slovacia. Acest lucru înseamnă achiziție intracomunitară. În cazul în care sunteți companie și nu sunteți înregistrați în ROI, Registrul Operatorilor Intracomunitari, atunci veți plăti cota t.v.a locală de 20%. În cazul în care sunteți persoană fizică, de asemenea veți plăti cota t.v.a locală de 20%.

Informatii de facturare:

SOS electronic s.r.o.
Pri prachárni 16
040 11 Košice, Slovak Republic

USt-ID-Nr.: SK2020484158

Registrul Comertului:
Intrarea în Registrul Comercial al Tribunalului districtual Košice I, Sectiunea: Sro, Insert 5791/V
Detalii bancare:
Denumirea Instituţiei bancare:
Unicredit Ţiriac Bank S.A. – sucursala Mărăşeşti
Adresa băncii: Splaiul Unirii nr. 16, sector 4, Bucureşti

Cod Swift: BACXROBU

număr cont RON IBAN: RO84 BACX 0000 0002 5174 3002
număr cont EUR IBAN: RO57 BACX 0000 0002 5174 3003

Centrala slovacă şi depozitul central:

SOS electronic s.r.o.
Pri prachárni 16
040 11 Košice, Slovak Republic

GPS: N48,69345° E21,24478°


Mări hartă
Tel: +421 55 786 04 37
Fax: +421 55 786 04 45


Cartea de vizită pentru Outlook:
SOSelectronic.vcf

Asistent de Vânzări

Michaela Pcolova
michaela.pcolova@soselectronic.com
+421 55 786 04 37

Director Departament
de Vânzări Naționale

Vladimir Demjanovic
vladimir.demjanovic@soselectronic.com
+421 55 786 04 29

Alte contacte

Director General

Jan Sesztak
sesztak@soselectronic.com

Director Departament
de Vânzări Internaționale

Jan Michalko
michalko@soselectronic.com

Director Departament
de Digitalizare

Rastislav Talarovic
talarovic@soselectronic.com

Director Departament de Achiziții

Jozef Jarabek
jozef.jarabek@soselectronic.com

Director Departament de Finanțe
și Departament de Operațiuni

Renata Tancakova
tancakova@soselectronic.com

Manager Resurse Umane

Maria Sesztakova
sesztakova@soselectronic.com

Director Departament
de Marketing

Jozef Verbovsky
jozef.verbovsky@soselectronic.com

Manager Depozite și Logistică

Ludmila Liptakova
liptakova@soselectronic.com

Logistics Department Manager


Anna Varga
anna.varga@soselectronic.com
+421 918 808 158

Specialist Colectare Numerar

Katarina Orosova
katarina.orosova@soselectronic.com
Vă exprimați acordul privind stocarea cookie-urilor?
Bun venit pe website-ul SOS electronic. Înainte de a pătrunde în lumea noastră online, am dori să vă cerem permisiunea de a ne stoca cookie-urile în browser-ul dumneavoastră. Consimțământul dumneavoastră ne v-a permite să asigurăm funcționarea fără eroare a website-ului, să măsurăm performanța acestuia și să monitorizăm informații statistice suplimentare. Mai mult decât atât, ne va permite să vă oferim produsele și serviciile noastre, într-o manieră cu adevărat personalizată. De asemenea, furnizăm cookie-uri către terțe părți. Dar stați fără grijă, sunteți în siguranță cu noi.
Funcționarea corectă a site-ului web
Controlul tehnic mai stabil
O ofertă mai bună de marketing

Mai multe informații privind cookie-urile
Mai multe informații privind procesarea datelor cu caracter personal